Кошик
533 відгуків

Лікери і самбука

Лікер — це напій, який приготований на основі міцного алкоголю (коньяку, бренді, віскі) з використанням різних наповнювачів, що надають смак і аромат. Це можуть бути горіхи, трави, спеції, ягоди і фрукти. Фортеця лікерів знаходиться в діапазоні 10-40%. Лікери - дуже хорошой подарунок,як молодої дівчини, так і пожелой жінці. Купити лікери за хорошою ціною у Києві та інших містах Ви можете у нас на сайті! У нашому інтернет магазин елітного алкоголю Еліт Алко Ви має можливість придбати лікер бейліс, калуа, шеріданс, самбуку, егерьмайстер за найнижчими цінами. Телефонуйте +380667787985. Купити смачні лікери за дуже хорошою ціною Ви можете у нас. Зробіть гарний подарунок другій половинці!)

В черговий раз, розкриваючи пляшку відмінного елітного рому " Капітан Морган Ви навряд чи здогадуєтеся про дивовижну історію цього чудового напою. У часи, коли карибські пірати вселяли жах у серця торгових і державних судів, під прапором з черепами борознив море справжній пірат Генрі Морган. Мало хто думав, що через стільки років, ім'я цієї людини буде красуватися на элитнейшем ромі всіх часів і народів.

После того как Англия и Испания подписали мирный договор, английский монарх в 1673 году наградил пирата титулом сера и сделал губернатором Ямайки, где и родился легендарный ром. Как и в прошлом, бОльшая часть рома этого бренда изготавливается на Ямайских островах. Из отборного тростника, после множества разного рода дистилляций изготовители получают великолепный напиток, который в дубовых бочках из-под бурбона кораблем отправляется в Англию. Там напиток на протяжении трех лет «стареет» и обретает все свои качества, за которые его так ценят. 

Напій відносять до категорії темних ромів, де він займає почесне перше місце в списку. Елітний ямайський ром цінують насамперед за його аромат і смак. Який поєднав у собі безтурботність Ямайки і якість Англії. Він овіяний ореолом пригод морського вовка і змушує людей щоразу приємно хвилюватися при думках, що коли великий Генрі Морган пив такий же напій, з таким же смаком.

1 2 3